житловий комплекс
«квартал алей»

Будинок vs квартира, або Чому варто віддати перевагу квартирі в ЖК «Квартал Алей» у Броварах

19.11.2018 Всi новини

Багато хто з нас мріє про власний будинок: затишний, теплий, гарний, із газоном, альтанкою, фруктовим садом, гамаком на терасі. Наша уява малює ідилічні картини, які, здалося б, не затьмарити нічим.

Будинок чи квартира – що краще?

Фото новости

Одним з основних чинників у разі купівлі житла є ціна, яка, зі свого боку, визначається низкою умов. На першому місці, як правило, – розташування будинку (благополучний район, близькість до центру, наявність зручної транспортної розв’язки, розвинена інфраструктура). Не менше значення має і те, з яких матеріалів споруджено будинок, наскільки він енергоефективний (у наші дні це особливо актуально) тощо. Звертають увагу на поверховість. Найбільшою популярністю зараз користуються будинки так званої середньої поверховості, а також різні модифікації таунхаусів. Важливим є й такий чинник, як краєвид із вікон. Навряд чи буде багато охочих кожен ранок бачити зі свого вікна сумний промисловий пейзаж. Набагато приємніше прокидатися під спів птахів і шелестіння листя та милуватися красою природи. Замислились, де ж у великому місті можна так добре влаштуватися? В ЖК «Квартал Алей» у Броварах. Тут до ваших послуг і чудова інфраструктура, і транспортна розв’язка, і високий рівень якості будівництва, і природна оаза у вигляді лісу та парку зовсім поруч. Різноманітність планувань і метражу дозволяє вибрати квартиру в ЖК «Квартал Алей» на свій смак і насолоджуватися не тільки комфортом, але й чудовими краєвидами.

Що дорожче – будинок чи квартира?

Що стосується приватних будинків, то чинники ціноутворення багато в чому збігаються з вимогами до житла в багатоквартирних будинках. Це зручне розташування, якісні матеріали та комплектуючі, гарна тепло-, звуко- і шумоізоляція, близькість до міста, наявність усіх комунікацій, зручне планування тощо. Середня вартість приватного будинку в столиці та передмісті залежно від метражу, місця розташування й усіх згаданих раніше чинників може становити від декількох десятків тисяч доларів до мільйона й вище. Відповідно, про масову доступність такого житла не йдеться. А от квартири в сучасних новобудовах (особливо за наявності гнучкої системи розстрочки, як у ЖК «Квартал Алей»), цілком доступні навіть для молодих родин. Завдяки великій кількості пропозицій можна розраховувати на те, що нове житло буде ідеально відповідати всім очікуванням. Різноманітність варіантів планувань і метражу, які пропонує потенційним мешканцям ЖК «Квартал Алей» у Броварах, гарантує широкий вибір.

Квартира vs будинок: де і чому краще жити

Уявіть собі: ніжний зимовий ранок. Ви прокидаєтеся, підходите до вікна… і бачите, що все довкола вкрито товстим шаром снігу. Ура! Розпочинаємо роботу на свіжому повітрі! Подібних історій власники приватних будинків можуть розповісти чимало. Неабияка перевага квартир полягає в тому, що більшість робіт, пов’язаних із ремонтом, прибиранням, благоустроєм території, електромережами, каналізацією тощо, у сучасних ЖК не є завданням мешканців. Усім займаються відповідні служби. А от якщо жити у приватному будинку, слід усі ці питання вирішувати самостійно. Велике значення також має наявність гарної транспортної розв’язки й інфраструктури поблизу житла. Наприклад, ЖК «Квартал Алей» розташований так, що міський шум не заважає жителям, водночас добратися до центру можна буквально за п'ять хвилин, а до найближчої станції столичного метрополітену – за 15. Магазини, ТРЦ, соціальні об'єкти (медичний центр, школа, дитячий садок), кафе, банківські відділення є поруч із ЖК. Проживання в приватному будинку спричиняє певні побутові турботи, пов’язані з відсутністю деяких можливостей і згаданих вище сервісів.

Подбати про безпеку

Про питання безпеки мешканцям приватних будинків потурбуватися не завадить. Знов-таки, власники приватних будинків щодо цього можуть покладатися лише на себе. Слід витратити кошти на сигналізацію, відеоспостереження, інше технічне обладнання та пристрої. Для мешканців багатоповерхових будинків це питання вирішується ще на етапі купівлі квартири, коли вони можуть ознайомитися з усіма характеристиками даного об'єкта й оцінити не тільки якість будівництва та зручність планування, але й якість системи безпеки, яку планує встановити забудовник.

Проблеми із соціалізацією? Переїжджай у новобудову!

Дуже часто серед мінусів проживання у приватному будинку називають відсутність живого спілкування. У першу чергу від цього страждають діти. Звикнувши жити у своєму маленькому світі, де є тільки члени родини, вони надалі складніше соціалізуються, їм нелегко знаходити спільну мову з однолітками. У багатоквартирному будинку таку ситуацію представити складно. Як правило, сусіди знають один одного, діти швидко знайомляться, заводять друзів, ходять один до одного у гості та спілкуються без проблем. На території ЖК «Квартал Алей» для зручності малюків і дорослих обладнано зони для ігор, відпочинку, занять спортом. А якщо погода на вулиці не для прогулянок, можна залишитися вдома, запросити друзів і весело провести час, оскільки квартири в ЖК «Квартал Алей» сплановано так, що і діти, і батьки можуть організувати своє дозвілля, не заважаючи один одному.

Будинок, у якому добре

Звісно, вибрати для життя будинок або квартиру в багатоповерхівці – це, насамперед, справа смаку. Але якщо ви завітаєте до нашого відділу продажу, вивчите усі пропозиції, оціните краєвиди, які відкриваються з вікон ЖК «Квартал Алей», можливо, ви захочете зупинити свій вибір на одній із цих квартир. Це не просто квадратні метри – це будинок, у якому хочеться жити, причому жити щасливо!